«Пакунки тепла» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

В рамках реалізації  проєкту  «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику», який впроваджується ЮНІСЕФ та громадською організацією «Ліга соціальних працівників України» на території Ріпкинської громади відбулося вручення «Пакунків тепла».

Проведемо в останню путь нашого воїна Олексія Рудого

Ріпкинську  громаду знову  сколихнула  сумна звістка. Під час виконання бойового завдання 05.05.2024 року, біля населеного пункту Лобкове Запорізької області, героїчно загинув житель селища Ріпки  Рудий Олексій Михайлович, 29.02.1972 року народження.

“Спектри” – новий інформаційний проєкт про повернення військових до цивільного життя

Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно – аналітичний проєкт «Спектри», який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.  Мета проєкту – надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію глибоких інтерв’ю, освітній контент, майстер – класи та інтерактивні сесії.  Український ветеранський фонд разом з Мілітарним запустив цикл програм. Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі та прагнення ветеранів. Програма виходитиме щовівторка о 18.00 на YouTube-каналі Мілітарного.

Пам’ятка для населення

У зв’язку з сезонним підняттям води в річках є ризик  ускладнення санітарно-епідемічної ситуації у районах, які розташовані в безпосередній близькості біля водних артерій.

Кількість вакансій зростає

Про це повідомляють у обласній службі зайнятості. За словами її очільниці Людмили Ключник, у січні-квітні поточного року служба зайнятості мала 3,6 тис. пропозицій від роботодавців області (з них 2,8 тис. подані цьогоріч) - це вже на 59% більше минулорічного показника.

Опитування для представників мікро-, малих та середніх підприємств

З метою аналізу стану та умов ведення бізнесу спричинених війною, визначення потреб підприємців регіону ГО “Ліга ділових та професійних жінок України” у партнерстві з Проєктом DataUAction проводить онлайн-опитування представників ММСБ.

Тренінг для батьків

Благодійний фонд "Голоси Дітей" запрошує батьків на тренінг «Як підтримати себе та віднайти ресурси в умовах сьогодення», який відбудеться 14 травня в Студії "Молодіжний простір" в Ріпках.

Запрошуємо до участі у спортивному заході “Тато, мама, я — спортивна сім’я”

18 травня 2024 року обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно ЧОО ГО «ВФСТ «Колос» проводить обласні змагання  в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Тато, мама, я – активна сім’я» серед громад Чернігівської області.

9 травня – День Європи

В Україні День Європи, який відзначається щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу, встановлено Указом Президента України від 8 травня 2023 року № 226. Це рішення прийнято, усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань.