Ветерани Ріпкинської ОТГ створили громадську організацію і обрали керівника

Вчора, 28 квітня, відбулись установчі збори нової організації ветеранів Ріпкинської селищної ради, яка була утворена у зв’язку з реорганізацією Ріпкинської районної організації ветеранів України.

Щодо недопущення пожеж в охоронних зонах електричних мереж

Відповідно до статті 27 Закону України "Про рослинний світ" АТ "Чернігівобленерго" звертається до жителів громади щодо недопущення спалювання сухої трави, стерні та очерету в охоронних зонах електричних мереж.

Завершення опалювального сезону

Завершення опалювального сезону 2020-2021 років та припинення постачання теплової енергії закладам охорони здоров’я, будинкам-інтернатам системи соціального захисту, закладам загальної середньої освіти, закладам дошкільної освіти, заклад позашкільної освіти відбудеться 26 квітня 2021 року о 09.00 год. 00хв. Розпорядження голови Ріпкинської селищної ради від 23 квітня №48-р "Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років"

Приберемо кладовище до Великодніх свят

Виконавчий комітет Ріпкинської селищної ради просить жителів громади не прикрашати могили померлих пластиковими квітами та вінками. Така практика набуває масштабності напередодні Великодня у ці дні пластик заполоняє кладовища. Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них.

Закінчення опалювального сезону

Відповідно до розпорядження селищного голови від 15 квітня 2021 року №-40 на території Ріпкинської селищної ради 16 квітня 2021 року о 09 год. 00 хв. закінчується опалювальний сезон 2020 - 2021 років для бюджетної сфери (крім закладів охорони здоров’я, будинків-інтернатів системи соціального захисту, закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти) та житлового сектору.

Збережемо первоцвіти!

Первоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Розпускання квітів у них відбувається ще до появи листків на деревах. Підсніжники, проліски, ряст, первоцвіт, шафран, цибуля ведмежа, конвалія, вовчі ягоди – це неповний перелік первоцвітів, що можна зустріти в Україні.

Якісна школа та система забезпечення якості освіти

Якісна школа – це місце, куди хочеться йти, де комфортно та безпечно, оскільки до вдосконалення роботи закладу долучаються всі. Насамперед засновник, який забезпечує заклад освіти необхідними ресурсами; директор, який постійно працює над якісною освітньою діяльність закладу; вчителі, для яких школа – територія розвитку та мотивації для надання якісної освіти; учнів, які отримують не лише освіту, а навички й вміння, корисні в житті, та батьків, які завжди забезпечують зворотній зв’язок та беруть участь у розвитку закладу освіти.